Kupiłeś kartę graficzną Inno3D? Możesz wygrać voucher Steam o wartości 20 euro

Firma Inno3D aktywizuje swoich fanów. Producent zachęca do opisania swoich doświadczeń z kartami graficznymi z serii RTX 20 i GTX 16. Wystarczy podzielić się nimi w dowolnym sklepie lub porównywarce cenowej, aby mieć szansę na kartę podarunkową Steam. Inno3D wystartowało właśnie z szeroko zakrojoną akcją promocyjną. Posiadacze kart graficznych z serii RTX 20 i GTX 16 mogą wygrać voucher o wartości 20 euro do wykorzystania na platformie Steam. Udział mogą wziąć wszyscy, którzy dokonali zakupu we wrześniu 2018 roku i później. To oznacza, że swojego szczęścia może spróbować praktycznie każdy. Pierwsze karty z objętymi promocją układami Turing trafiły bowiem do sprzedaży właśnie pod koniec września 2018.

Co trzeba zrobić? Producent zachęca do napisania recenzji posiadanej karty w dowolnym sklepie internetowym lub porównywarce cenowej. Następnie należy odwiedzić witrynę producenta i wypełnić formularz. Niezbędne będzie podanie numeru seryjnego karty graficznej, daty zakupu, zrobienie zdjęcia produktu i dołączenie dowodu zakupu. Następnie pozostaje uzupełnić imię i kontaktowy email, z którego należy wysłać organizatorowi odnośnik do opublikowanej recenzji.

 

Akcja potrwa co najmniej do końca bieżącego roku. Jest więc czas, aby odnaleźć zagubiony paragon lub fakturę i wyrazić swoją opinię o zakupionej karcie graficznej Inno3D. Do akcji mogą przystąpić także osoby, które stały się posiadaczami GeForce’ów RTX 20 lub GTX 16 Inno3D w ramach gotowego zestawu komputerowego. Jeśli więc ktoś ma podejrzenie, że w jego PC może znajdować się karta właśnie tej marki, warto to sprawdzić.

 

Więcej szczegółów dotyczących akcji promocyjnej oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie producenta.

Dodaj komentarz