Kompaktowy czytnik kart pamięci z USB-C od TRANSCEND

TRANSCEND prezentuje nowy, kieszonkowy czytnik kart pamięci z portem USB-C. Lekkie, przenośne urządzenie pozwala na odczytanie danych z szybkich kart pamięci i jest kompatybilne m.in. z nowym sprzętem Apple oraz urządzeniami z Androidem. Czytnik TRANSCEND RDC3 został wyposażony w odwracalne złącze USB typu C oraz interfejs USB 3.2 Gen 1, który pozwala w pełni wykorzystać potencjał szybkich kart pamięci. Dzięki symetrycznemu portowi użytkownik nigdy nie będzie musiał przejmować się prawidłowym włożeniem wtyczki, ponieważ każde będzie poprawne. Czytnik zapewnia wygodę użytkowania oraz kompatybilność z najnowszymi urządzeniami dostępnymi na rynku, jak np. inteligentne sprzęty z systemem Android, nowe laptopy, MacBooki z portem typu C, a także iPady Pro 2018 i nowsze.

Urządzenie odczytuje zarówno karty SD, jak i microSD. Gniazdo karty SD obsługuje karty pamięci UHS-I SDXC i SDHC.

 

Dzięki wymiarom 4,8 x 4,8 cm i wadze zaledwie 17 g czytnik zmieści się do każdej torebki i plecaka,

a zabranie go do pracy, w podróż czy na spotkanie nie stanowi żadnego problemu. Ponadto może pracować w szerokim zakresie temperatur od 0 do 70°C.

 

 

 

Aplikacja TRANSCEND Elite i oprogramowanie RecoverRx

 

Do urządzenia producent udostępnia darmową aplikację TRANSCEND Elite do pobrania ze sklepu Google Play. Dzięki niej użytkownik może w prosty sposób zarządzać danymi, szyfrować je, tworzyć kopie zapasowe i udostępniać swoje pliki, a wszystko to zarówno z domu, jak i z podróży. TRANSCEND do sprzętu oferuje również oprogramowanie RecoveRx – bezpłatne narzędzie do odzyskiwania danych.

 

Gwarancja i cena

 

Czytnik będzie dostępny w Polsce w sierpniu, a jego sugerowana cena to 72 PLN. Producent zapewnia dwuletnią gwarancję na sprzęt.

 

 

Specyfikacja:

 

 

RDC3

Typ USB

USB typu C

Interfejs

USB 3.2 Gen 1

Obsługiwane karty

SD / microSD

Wymiary

48 mm x 48 mm x 10,4 mm

Waga

17 g

Certyfikaty

CE/ FCC/ BSMI/ KC/ EAC

Temperatura pracy

0°C ~ 70°C

Gwarancja

2 lata

Kolor

Czarny

Dodaj komentarz