Wytrzymały, stylowy i szybki – pendrive JetFlash 920

Firma TRANSCEND prezentuje nowy model pendrive’a – JetFlash 920 o pojemności do 256 GB. Szybki nośnik został opakowany w elegancką i jednocześnie wytrzymałą aluminiową obudowę. JetFlash 920 to przenośna pamięć z interfejsem USB 3.2 Gen 1. Osiąga prędkości odczytu do 420 MB/s oraz zapisu do 400 MB/s i wytrzymuje 3 000 cykli P/E. Dostępna jest w dwóch wersjach pojemnościowych: 128 GB oraz 256 GB. Pendrive świetnie sprawdzi się do zastosowań wymagających ciągłego i długiego zapisu danych, takich jak nagrywanie wideo. Jego możliwości docenią np. kierowcy korzystający z wbudowanych kamerek samochodowych. Kompaktowy nośnik ułatwi też życie osobom, którym zależy na wygodnym i szybkim przenoszeniu dużej ilości plików (zdjęć, dokumentów) między urządzeniami. Również podczas podróży.

Obudowa nośnika wykonana została z lekkiego, ale wytrzymałego aluminium. Szare, piaskowe wykończenie nadaje całości klasyczny wygląd. Użytkownicy przywiązujący wagę do detali z pewnością docenią otwór umieszczony z tyłu urządzenia, który umożliwia przymocowanie sprzętu do smyczy, telefonu lub portfela. To pozwoli zabezpieczyć sprzęt przed pozostawieniem w przypadkowym miejscu lub zagubieniem w torebce.

Transcend Elite

 

Producent oferuje specjalną aplikację TRANSCEND Elite, która jest kompatybilna z systemami: macOS, Windows i Android. Oprogramowanie to pozwala między innymi na tworzenie kopii zapasowej, przywracanie oraz szyfrowanie danych.

 

Dostępność i cena

 

JetFlash 920 jest już dostępny w sklepach w Polsce w cenach ok. 140 zł za 128 GB oraz 220 zł za 256 GB. Produkt jest objęty pięcioletnią gwarancją producenta.

 

Specyfikacja:

 

Pendrive TRANSCEND JetFlash 920

Wymiary

62 mm x 20 mm x 7,8 mm

Waga

10 g

Złącze

USB Typu A

Interfejs

USB 3.2 Gen 1

Typ pamięci

TLC NAND Flash

Dostępne warianty pojemnościowe

128 GB, 256 GB

Maksymalna prędkość sekwencyjnego odczytu danych*

420 MB/s

Maksymalna prędkość sekwencyjnego zapisu danych*

400 MB/s

Wytrzymałość

3 000 cykli P/E

Obudowa

Piaskowane aluminium

Gwarancja

5 lat

 

*Transfery mogą różnić się w zależności od zastosowanego sprzętu oraz oprogramowania. 

 

 

Dodaj komentarz