Rusza sprzedaż słuchawek Philips Fidelio X3

Słuchawki Philips Fidelio X3 to nauszny model o popularnej obecnie otwartej konstrukcji charakteryzujący się bogatym i idealnie odwzorowanym dźwiękiem, wygodą użytkowania oraz stylowym wzornictwem z wykorzystaniem materiałów z najwyższej półki. Sprzęt w szczególności przypadnie do gustu audiofilom i twórcom muzycznym ceniącym jakościowe brzmienie. Model Philips Fidelio X3 generuje bogate basy oraz ciepłe tony średnie przy jednoczesnej znakomitej separacji poszczególnych instrumentów i głosów.

Wysokie dźwięki są czyste, a góra wyróżnia się doskonałym rozszerzeniem skali. Wszystko to sprawia, że brzmienie jest przestrzenne i dochodzące niczym z otoczenia, co podczas odsłuchu oddaje wrażenia charakterystyczne dla występów na żywo. Wielowarstwowe 50-milimetrowe przetworniki polimerowe zostały wypełnione żelem dla lepszego tłumienia. W połączeniu z mocnym neodymowym układem napędowym zapewniają one wysokiej jakości dźwięk o pełnej i bogatej skali oraz głębi. Dopełnienie stanowi soczysty bas, który jest cechą charakterystyczną sprzętu z serii Fidelio.

W konstrukcji Philips Fidelio X3 zastosowano kilka ciekawych rozwiązań, m.in. dwuwarstwowe elementy nauszne oraz nową budowę pałąka i opaski dla lepszej redukcji wibracji. Dodatkowo muszle są nachylone pod kątem 15 stopni, aby dokładniej dopasować się do kształtu ucha i głowy, dzięki czemu dźwięk kierowany jest wprost do kanału słuchowego dla jeszcze lepszych wrażeń podczas słuchania. Warto również wspomnieć, że model Philips Fidelio X3 zapewnia dźwięk wysokiej rozdzielczości (HRA).

 

Dopełnieniem doskonałego brzmienia jest komfort użytkowania oraz design. Słuchawki wykonano z najwyższej jakości materiałów od wyselekcjonowanych europejskich dostawców. Lekką i jednocześnie mocną stalową ramę pokrywa czarna skóra firmy Muirhead pozyskiwana ze zrównoważonych źródeł. Z kolei welurowa pianka z efektem pamięci znajdująca się w miękkiej filcowej opasce oraz poduszkach zapewnia komfort użytkowania nawet podczas długiego noszenia. Głośniki zostały wykończone akustycznie transparentną tkaniną firmy Kvadrat, która niweluje wzrost ciśnienia powietrza i odbicie fal dochodzących zza głośników. Do kompletu jest odłączany przewód wyposażony w złącza MMCX.

 

Wprowadzenie na rynek słuchawek Philips Fidelio X3 jest potwierdzeniem wielkiego powrotu wysokiej klasy sprzętów audio z serii Fidelio, która jest szczególnie ceniona przez audiofilów oraz twórców muzycznych. Tylko w najbliższych miesiącach do sprzedaży trafią ponadto dwa soundbary Philips Fidelio B97 oraz Philips Fidelio B95, a także jeszcze jeden model słuchawek nausznych Philips Fidelio L3 z aktywną redukcją hałasu (ANC).

 

Słuchawki Philips Fidelio X3 dostępne są w rekomendowanej cenie 1599 zł.

Dodaj komentarz