Western Digital prezentuje kolekcjonerską kartę pamięci dla Nintendo Switch

Firma Western Digital nawiązała współpracę z Respawn Entertainment – jej celem było stworzenie karty pamięci dla konsoli Nintendo Switch z motywem z gry Apex Legends. Nowa karta – pozwalająca graczom na łatwe rozszerzenie pamięci przenośnej konsoli – pojawi się na rynku w idealnym momencie, przed zaplanowaną na przyszły miesiąc premierą  Apex Legends w Nintendo eShop. Karta ozdobiona jest motywem graficznym nawiązującym do Apex Legends i pozwala graczom na cieszenie się z maksymalnie 128 GB* dodatkowej przestrzeni na swoje gry na konsoli Nintendo Switch. Sprawdzi się u wszystkich – zarówno u doświadczonych graczy, którzy zechcą pograć w Apex na nowej platformie, jak u nowicjuszy, którzy zamierzają zanurzyć się w świecie gry po raz pierwszy. Wszyscy mogą być spokojni, że dzięki nowej karcie nie zabraknie im miejsca na gry.

“Apex Legends ma ogromną – i wciąż rosnącą – grupę fanów i graczy, którym zapewnia wciągającą, opartą na współpracy w drużynie, zabawę w trybie battle royale, nieporównywalną z innymi grami tego typu. Cieszymy się niezmiernie, mogąc zaoferować najwyższej jakości produkty microSDXC tej grupie graczy – zapewniamy im niezbędną przestrzeń na dane, by mogli skupić się na grze” – powiedziała Susan Park, Vice President, Client Solutions w Western Digital.

 

“Wraz z rozwijaniem uniwersum Apex Legends bardzo dbamy o to, by nasi fani zawsze mogli cieszyć się najlepszą jakością rozgrywki, niezależnie od platformy, z której korzystają. Współpraca z Western Digital – liderem segmentu storage – była dla nas wyjątkowa, ponieważ dzięki niej mamy pewność, że nasi fani mogą pobrać grę i być gotowi na wszelkie przygody w Outerworlds” – dodał Arturo Castro, Vice President, Global Brand Management w firmie Electronic Arts.

 

Dostępność

Karta Apex Legends 128GB SanDisk microSDXC dla Nintendo Switch dostępna jest w cenie  199,99 PLN u wybranych sprzedawców oraz w sklepie online Western Digital.

 

Odliczanie do livestreamu

W oczekiwaniu na premierę 8. sezonu gry oraz wydanie wersji na Nintendo Switch, Western Digital zamierza organizować cotygodniowe streamy (podczas których fani będą mogli otrzymać prezenty), aż do oficjalnej premiery 9 marca. Więcej informacji znaleźć można na Facebook.com/SanDisk oraz bezpośrednio na Twitch.tv/WD_BLACK.

 

Dodaj komentarz