Przystępny cenowo Philips OLED706 dostępny w sprzedaży

Marka Philips TV & Sound wprowadza na rynek model Philips OLED706. Telewizor jest wyposażony w procesor P5, matrycę 120 Hz oraz HDMI 2.1. Całość uzupełnia trójstronny system Ambilight, Smart TV na bazie Android 10 oraz system dźwiękowy o mocy 50W. Dzięki takim funkcjom nowy model jest idealnym wyborem dla graczy i entuzjastów kina domowego szukających przystępnego cenowo telewizora w technologii OLED.

Do sprzedaży trafił najnowszy model Philips OLED706, który oferuje najważniejsze zalety technologii, takie jak głęboką czerń, wysoki kontrast i idealne odwzorowanie kolorów, a jednocześnie jest bardziej przystępny cenowo niż topowe urządzenia oferowane na rynku.

Telewizor wyposażono w panel o częstotliwości odświeżania 120 Hz, który zapewnia wyraźny, ostry i płynny obraz, dzięki czemu sprawdzi się podczas grania w gry oraz oglądania relacji sportowych. Bezproblemową współpracę z konsolami nowej generacji zapewnia HDMI 2.1 z obsługą technologii VRR i FreeSync, która gwarantuje rozrywkę w najwyższej jakości obrazu. Input lag wynosi zaledwie 12 ms i jest jednym z najniższych wyników wśród telewizorów OLED. Model automatycznie przełącza się na ustawienie bardzo niskiego poziomu opóźnień po rozpoczęciu gry na konsoli.

Urządzenie wyposażono w procesor Philips P5, który oferuje m.in. redukcję szumów w odtwarzanym materiale, wierniejsze odwzorowanie kolorów, odcieni skóry oraz lepszy kontrast dla wszystkich treści. Procesor posiada również funkcję korygowania obrazu dzięki unikatowej technologii Philips Perfect Natural Reality, a także oferuje prawdziwą jakość HDR poprzez obsługę formatów HDR10 i HDR10+ oraz wsparcie treści Dolby Vision. Fani wieczornych seansów oraz gracze docenią też 3-stronny system Ambilight, dzięki któremu można poczuć się jeszcze bardziej w środku akcji.

Ponadto panel zastosowany w nowym modelu charakteryzuje obsługa szerokiej palety barw (99% przestrzeni DCI/P3). Oznaczenie Calman Ready informuje, że użytkownicy mogą skorzystać z łatwej i automatycznej kalibracji na profesjonalnym poziomie, która pozwala na precyzyjne ustawienie kolorystyki obrazu zgodnie z przyjętymi standardami branżowymi. Philips OLED706 działa pod kontrolą systemu Android TV w wersji 10 z dużą biblioteką aplikacji i treści na żądanie takich jak Netflix, Rakuten TV czy nasz rodzimy Player oraz posiada wbudowanego Asystenta Google i współpracuje z Alexą.

Za efekty dźwiękowe odpowiada system audio 2.1 o mocy wyjściowej 50W. Philips OLED706 wyposażono w 2 głośniki średnich tonów 10W oraz subwoofer 30W. Ponadto urządzenie obsługuje technologię Dolby Atmos oraz wspiera bezprzewodowy przesył dźwięku DTS Play-Fi umożliwiający podłączenie do telewizora głośników Wi-Fi wyposażonych w tę funkcję znajdujących się w innych pomieszczeniach.

Philips OLED706 posiada smukłą metalową ramkę oraz aluminiowe nóżki. Dopełnieniem jest funkcjonalny pilot z podświetlanym przyciskiem Ambilight, który ułatwia włączanie wspomnianej funkcji nawet w ciemności. Ponadto pilot posiada wbudowany mikrofon, co pozwala na głosowe sterowanie telewizorem włączane dedykowanym przyciskiem.

Philips OLED706 jest dostępny w dwóch przekątnych: 55” kosztuje 5199 zł, zaś wersja 65” – 6999 zł.

Dodaj komentarz