Netatmo prezentuje Osłonę do Inteligentnej Stacji Pogodowej

Firma Netatmo prezentuje Osłonę Inteligentnej Stacji Pogodowej, która zapewnia urządzeniu dodatkową ochronę. Stacja pogodowa narażona jest na pracę w ciężkich warunkach atmosferycznych. Pomimo wytrzymałej konstrukcji urządzenia, zaleca się minimalizowanie wpływu intensywnych deszczów, mocnego słońca czy silnych wiatrów. Nowa osłona umożliwia skuteczne przeciwdziałanie tym czynnikom.

Dodatkowa ochrona

Inteligentna Stacja Pogodowa Netatmo składa się z dwóch modułów, wewnętrznego i zewnętrznego.  Dokonują one pomiarów temperatury, ciśnienia atmosferycznego, wilgotności, jakości powietrza i poziomu hałasu. Zewnętrzne urządzenie ustawiane jest w ogrodzie lub na balkonie, przez co pracuje w zmiennych, często ciężkich, warunkach atmosferycznych. Nowa osłona wspiera ochronę urządzenia przed zbyt dużą wilgotnością czy wysokimi temperaturami. Pozwala to na stworzenie optymalnego i bezpiecznego środowiska pracy dla stacji pogodowej

Nowe możliwości umiejscowienia stacji pogodowej

Producent zaleca umieszczanie modułu zewnętrznego w miejscach osłoniętych od silnego wiatru i deszczu. Niestety, ze względu na różne czynniki takie jakie ekspozycja ogrodu, ustawienie balkonu czy nawet region zamieszkania, nie zawsze jest to możliwe. Dzięki osłonie użytkownik może teraz ustawić lub zamontować stację w miejscach, które wcześniej mogły być nieoptymalne, jak na przykład mocno nasłoneczniony ogród czy mocno wyeksponowany balkon lub taras.

Dostępność i cena

Osłona Inteligentnej Stacji Pogodowej dostępna jest na oficjalnej stronie Netatmo oraz w sklepach partnerskich w cenie 179,99 zł.

Dodaj komentarz