Oczekiwany STYLISTIC M702 już w sprzedaży

Na targach Mobile World Congress w Barcelonie firma Fujitsu przedstawiła oczekiwany tablet STYLISTIC M702. Jest to urządzenie klasy Semi Ruggedized a więc można je swobodnie używać w miejscach, w których zwykłe tablety mogłyby przestać działać przez zamoknięcie lub zapylenie. Jak twierdzi producent, ten tablet stanowi tańszą i dużo lżejszą alternatywę dla modeli klasy Fully Ruggedized. 

 Model dysponuje akumulatorem, mogącym pracować przez cały dzień. Waga 590 g sprawia, że można swobodnie nosić go ze sobą. Model ten ze względu na pełną wodoszczelność i pyłoszczelność umożliwia jego użytkowanie na placu budowy przez architektów czy kreślarzy.

Tablet został zaprojektowany z myślą nie tylko o bezpieczeństwie zewnętrznym ale i wewnętrznym, dzięki takim elementom jak wbudowany czytnik linii papilarnych, pełne szyfrowanie dysku, czy zdalne śledzenie urządzenia z możliwością jego odzyskania. Urządzenie wyposażono także w fabrycznie zainstalowane urządzenia biurowe a także skaner dokumentów, korzystający z aparatu 8.1 megapiksela.

Tablet Fujitsu STYLISTIC M702 jest już dostępny w sklepach internetowych i detalicznych w regionie Europy Środkowej, Bliskiego Wschodu, Afryki i Indii. Ceny rozpoczynają się od 999 Euro.

Dodaj komentarz