Nowe produkty IFA od LG

Podczas targów IFA 2013, w Berlinie, firma LG Electronics (LG) zaprezentuje komputer All-In-One (model V960) z wyświetlaczem IPS UltraWide 21:9, który definiuje nowy segment na rynku komputerów osobistych. Nowy line-up LG reprezentować będą również monitory 29EA73, 29EB73 i 29MA73.

Urządzenia LG z matrycami IPS UltraWide 21:9 pozwala użytkownikom zwiększyć wydajność pracy wielozadaniowej oraz osiągnąć nowy poziom rozrywki.

Komputer All-In-One z matrycą IPS UltraWide 21:9, według zapewnień producenta łączy w sobie wszystkie zalety wydajnego komputera stacjonarnego oraz monitora o formacie 21:9. Urządzenie wyposażone jest w system operacyjny Windows 8 oraz wydajne podzespoły, takie jak układ graficzny NVIDIA GeForce GT 640M. Dzięki tym atrybutom rozwiązanie idealnie zaspokaja potrzeby graczy, a także innych osób wymagających dużej wydajności graficznej. Funkcja obrazu w obrazie (PIP), pozwala oglądać telewizję w trakcie przeglądania stron internetowych, a dostępne wraz z komputerem klawiatura i mysz sprawiają, że jest on gotowy do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka.

LG 219 AIO PC_V960

Monitor 29MA73 został wyposażony w tuner telewizyjny oraz funkcję Extra View, dzięki której część ekranu może służyć do wyświetlania programu telewizyjnego bądź innej aplikacji bez zasłaniania obrazu TV. Pozwala to w pełni wykorzystać dostępną funkcję IPTV. Z kolei model 29EB73, ze względu na ergonomiczną, regulowaną podstawę, można łatwo ustawić w wygodnym położeniu, minimalizując tym samym napięcie mięśni podczas pracy.LG IPS Monitor EA73

Linia urządzeń LG z 29-calową matrycą IPS UltraWide 21:9 wyróżnia się dużą powierzchnią wyświetlacza, która pozwala na wygodniejszą pracę wielozadaniową oraz prezentację większej ilości treści na ekranie. Nowe monitory stworzono z myślą o użytkownikach profesjonalnych, którzy szczególnie docenią funkcje, takie jak 4-Screen Split czy Dual-Link Up. Pierwsza z nich pozwala wyświetlić na monitorze do 4 niezależnych ekranów i komfortowo pracować z kilkoma otwartymi aplikacjami. Druga natomiast umożliwia jednoczesne wyświetlanie na jednym ekranie obrazów z dwóch niezależnych źródeł, takich jak komputer, aparat fotograficzny, smartfon czy odtwarzacz Blu-ray. Ultraszeroki ekran o proporcjach 21:9 i przekątnej 29 cali pracuje w rozdzielczości 2560 x 1080 pikseli, co umożliwia oglądanie kinowych przebojów w oryginalnych proporcjach oraz zapewnia jeszcze lepszą zabawę w grach.

Urządzenia z matrycą IPS UltraWide 21:9 są kompatybilne z komputerami Mac. Wyposażono je w interfejsy MHL (Mobile High-Definition Link), HDMI oraz DisplayPort, dzięki którym komputer PC staje się wydajnym centrum rozrywki, umożliwiającym przesyłanie i wyświetlanie treści z różnych źródeł.

Podczas IFA 2013 firma LG zaprezentuje również zdobywające nagrody komputery PC do domowej rozrywki w tym najnowsze ultrabooki oraz Tab-Book, które będą eksponowane w hali 11.2 berlińskich targów.

Dodaj komentarz