Stylowe słuchawki dla aktywnych

SuperStyle to nowe słuchawki marki Maxell, które niebawem pojawią się na polskim rynku. Model wyróżnia się eleganckim designem oraz przyjemnym matowym wykończeniem.

Słuchawki wyposażone zostały w 40mm głośniki z neodymowymi magnesami. Ich pasmo przenoszenia zawiera się w przedziale 20Hz – 20kHz, natomiast czułość wynosi 105dB.

Model SuperStyle przeznaczony jest dla osób aktywnych, które słuchają muzyki głównie za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dlatego producent zdecydował się na zastosowanie cewek głośnikowych charakteryzujących się niewielkim oporem elektrycznym. Impedancja w ich przypadku wynosi 32 omy, co pozwala uzyskać czysty dźwięk z telefonu lub odtwarzacza mp3.

Słuchawki zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający ich łatwe przechowywanie i przenoszenie w torbie lub kieszeni kurtki. Ruchome elementy pozwalają również na bezproblemowe dopasowanie słuchawek do kształtu głowy.

Dla komfortu użytkownika, nowy model został wyposażony w wbudowany mikrofon umożliwiający prowadzenie rozmów telefonicznych. Urządzenie to jest kompatybilne ze smartfonami marek: Apple, HTC, Blackberry, LG, Samsung, Nokia i Sony.

Model SuperStyle jest dostępny w kolorach : czarnym, białym, niebieskim i czerwonym.

Słuchawki Maxell objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta. Cena tego modelu nie została jeszcze określona.

Cechy modelu:

– matowe wykończenie słuchawek

– płaski przewód

– składana konstrukcja

– wbudowany mikrofon

Specyfikacja:

Impedancja:               32Ω +/- 2% na 1kHz

Głośniki:                      40mm

Magnes:                     Neodymowy

Czułość:                      105 +/- 3dB (1kHz)

Pasmo przenoszenia:  20Hz – 20kHz

Wtyczka:                     3.5mm L

Długość kabla:                        1.2m

Mikrofon:                   Tak

Waga netto:               160g

Dodaj komentarz