Nowy keypad Razer Orbweaver Chroma to pełna kontrola w trakcie rozgrywki i 16.8 miliona kolorów do wyboru

Firma Razer, lider na rynku urządzeń zintegrowanych i oprogramowania dla graczy, poinformowała o wprowadzeniu na rynek keypadu Razer Orbweaver Chroma – w pełni konfigurowalnego, mechanicznego i ergonomicznego keypadu gamingowego, który został przygotowany tak, aby zapewnić turniejowy poziom kontroli rozgrywki. Dodatkowo gracze mogą się teraz cieszyć podświetleniem Chroma dopasowującym się do innych urządzeń z serii Razer Chroma. Podobnie jak poprzednia wersja keypada, nowy Razer Orbweaver Chroma został wyposażony w 20 w pełni programowalnych przycisków z przełącznikami mechanicznymi Razer, ruchomy (w ośmiu kierunkach) pad pod kciuk oraz konfigurowalne moduły pod kciuk, dłoń i nadgarstek, a także, po raz pierwszy, w ulubione przez graczy podświetlenie Chroma, które zadebiutowało w klawiaturze Razer BlackWidow Chroma.

Wbudowane zielone przełączniki mechaniczne Razer, o wymaganej sile aktywacji 50g, gwarantują, że każda komenda zostanie wykonana z szybkością zgodną z tą, której użyje gracz naciskając klawisze. Pad pod kciuk może zostać wykorzystany zarówno do poruszania się, jak i wprowadzania niemal nieskończonych możliwości kombinacji czarów i umiejętności, które można stworzyć za pomocą aplikacji sterownika Razer Synapse. Dzięki Razer Orbweaver gracze mogą uwolnić pełną potęgę swoich postaci w grach i zasypać wrogów gradem zaklęć, macro i umiejętności – wszystko z niesamowitą prędkością i sprawnością.

„Razer Orbweaver Chroma to urządzenie peryferyjne dla graczy, które zapewni pełną kontrolę nad rozgrywką” – mówi Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO firmy Razer. „Posiadanie wszystkich najważniejszych przycisków pod opuszkami palców, to niepowtarzalne uczucie. Orbweaver zapewni ogromny komfort użytkowania i wyeliminuje ryzyko rozproszenia uwagi gracza.”

Razer Orbweaver dołącza do serii produktów Razer Chroma, w tym do wielokrotnie nagradzanych myszy gamingowych Razer DeathAdder Chroma i Razer Naga Epic Chroma, klawiatury dla graczy Razer BlackWidow Chroma, headsetu Razer Kraken 7.1 Chroma oraz podkładki pod mysz Razer Firefly. Wszystkie produkty z podświetleniem Chroma cechuje paleta 16.8 miliona kolorów do wyboru przez użytkownika oraz szeroka gama efektów podświetleń dostępnych z poziomu aplikacji Razer Synapse. Aplikacja pozwala także na synchronizowanie efektów podświetlenia pomiędzy różnymi urządzeniami Chroma poprzez pojedynczy przycisk.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Razer Chroma: Pełnego Spektrum Rozgrywki zapraszamy na stronę: www.razerzone.com/chroma.

Razer Orbweaver Chroma będzie dołączony do zestawu Chroma SDK, z pomocą którego twórcy gier mogą przenieść wydarzenia ze świata wirtualnego na urządzenia z podświetleniem Chroma w postaci efektów świetlnych i zapewnić tym samym większą immersję w świat gry.

Specyfikacja techniczna:

 • Przełączniki mechaniczne Razer™ o wymaganej sile aktywacji 50g
 • 30 w pełni programowalnych przycisków, w tym ośmiokierunkowy pad pod kciuk
 • Podświetlenie Chroma o palecie 16.8 miliona kolorów do wyboru
 • Moduły pod dłoń, nadgarstek i kciuk z możliwością konfiguracji na potrzeby użytkownika
 • Natychmiastowe przełączanie się między 8 mapowaniami klawiszy
 • Nieograniczona długość kombinacji macro
 • Kompatybilność z Razer Synapse
 • Pleciony kabel
 • Nieograniczona liczba profili konfiguracji w ramach aplikacji Razer Synapse
 • Przybliżone wymiary: 55mm długości na 154mm szerokości i 202mm wysokości
 • Przybliżona waga: 395g

Wymagania sprzętowe:

 • PC / Mac z wolnym portem USB
 • Windows® 10 / Windows® 8 / Windows® 7 / Windows Vista® / Windows® XP (32-bit) / Mac OS X (v10.8-10.10)
 • Dostęp do internetu
 • 100MB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Rejestracja w aplikacji Razer Synapse (wymagająca posiadania aktywnego adresu e-mail), pobranie oprogramowania, zaakceptowanie licencji oraz dostęp do internetu są niezbędne aby móc korzystać z pełni możliwości urządzenia i aktualizować oprogramowanie. Po aktywacji, można korzystać z urządzenia w trybie offline

Cena:              $US129.99 / €129.99

Dostępność:   Razer Store – Sierpień 2015

Cały świat – Sierpień 2015

Dodaj komentarz