Zakrzywiony monitor PHILIPS o rozdzielczości UltraWide Quad HD z matrycą AH-IPS

Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, wprowadza na polski rynek 34-calowy zakrzywiony monitor o rozdzielczości UltraWide Quad HD (3440×1440). Model Philips BDM3490UC bazuje na matrycy AH-IPS, która jest odwzorowuje 99% przestrzeni barw RGB – a dzięki MultiView ekran może równolegle wyświetlać obraz z kilku źródeł.

Zakrzywiona powierzchnia pozwala lepiej skupić się na wykonywanej pracy (zwiększa produktywność) oraz uprzyjemnia korzystanie z różnych form komputerowej rozrywki. Użytkownik ma wrażenie, że znajduje się w centrum pulpitu lub akcji, a rzeczy które dzieją się wokół niego, mniej go rozpraszają. Skrajne piksele ekranu znajdują się bliżej użytkownika, co poprawia komfort pracy, gdyż wykonuje on mniej ruchów głową niż przed tradycyjnym monitorem.

PHILIPS BDM3490UC ma wbudowane głośniki, które w połączeniu z rozszerzeniami DTS™ stwarzają wrażenie czystego, przestrzennego dźwięku – dodatkowo z mocno podkreślonym basem.

Monitor jest wykończony gładkim, eleganckim i starannie dobranym tworzywem – tak by stanowił ozdobę każdego biurka. Jest wyposażony w najnowsze porty wejścia obrazu takie jak DisplayPort 1.2 czy HDMI 2.0. Dodatkowo BDM3490UC wyposażony jest w czteroportowy HUB USB 3.0 z możliwością szybkiego ładowania urządzeń mobilnych.

W monitorze zastosowano autorskie technologie PHILIPS poprawiające jakość wyświetlanego obrazu:

  • SmartContrast, która zmieniając ustawienia kolorów oraz jasność podświetlenia, dba o jak najwyższy współczynnik kontrastu podczas wyświetlania zdjęć i filmów;
  • SmartResponse, która przyspiesza wygaszanie pikseli i znacząco ogranicza efekt smużenia w dynamicznych grach oraz filmach.

Specyfikacja:

Model BDM3490UC
Rozmiar panelu 34,1’’ (86,7 cm)
Typ panelu AH-IPS
Podświetlenie matrycy W-LED
Natywna rozdzielczość 3440 × 1440 (60 Hz)
Kąty widzenia 172º (w poziomie) / 178º (w pionie)
Maksymalna jasność podświetlenia 300 cd/m²
Maks. liczba wyświetlanych kolorów 1,07 mld (8 bit + FRC)
Złącza Wejścia sygnału obrazu: DisplayPort 1.2, HDMI 2.0, HDMI 1.4, MHL-HDMI 1.4

USB: 4 x USB 3.0

 

Sygnał wejściowy synchronizacji: oddzielna synchronizacja, synchronizacja na zielonym

Wejście audio
Wyjście słuchawkowe


Gwarancja i cena:

Monitor będzie dostępny na rynku w ostatnim kwartale tego roku. Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora PHILIPS BDM3490UC wynosi 4649 zł. Urządzenie objęte jest trzyletnią gwarancją producenta w systemie door-to-door.

Dodaj komentarz