Bezramkowy Ulefone Future trafia do Polski

Po takich modelach, jak Power czy Vienna, przyszedł czas na Future – niekwestionowanego flagowca Ulefone na rok 2016. Ulefone Future to smartfon, który został pozbawiony ramek. Ekran pozbawiony ramek to jedna z kluczowych cech Ulefone Futre. Wyświetlacz o przekątnej 5,5”, osłonięty szkłem Gorilla Glass 3 wypełnia całą powierzchnię smartfona. Dzięki temu, użytkownik może odnieść wrażenie, że trzyma w ręce mniejszy i bardziej poręczny telefon. Ulefone przygotował także dedykowany algorytm, wyłączający dotyk na krawędzi ekranu, w momencie trzymania smartfona w ręce.

Czytnik linii papilarnych tym razem znalazł się z boku. Takie rozwiązanie umożliwia intuicyjne i natychmiastowe odblokowywanie telefonu, np. podczas podnoszenia go z blatu biurka. Czas reakcji czytnika biometrycznego ma być nie większy niż pół sekundy. W pakiecie otrzymujemy też żyroskop, dzięki czemu Ulefone Future nadaje się do wykorzystania w parze z goglami VR.
Model Future wyposażono w akumulator o pojemności 3090 mAh marki Sony. W zestawie ze smartfonem dostarczana jest także specjalna ładowarka – Super Charger – ładująca prądem o napięciu 9V i natężeniu od 2 do 3A. Dzięki temu telefon naładuje się znacznie szybciej.
Metalowa obudowa typu unibody skrywa 4GB pamięci RAM, 32GB pamięci wbudowanej (rozszerzalnej do 128GB za pomocą kart micro-SD), ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P10, taktowany zegarem 2GHz, oraz aparat z matrycą Samsung S5K3P3 o rozdzielczości 16 Mpix. Za komunikację odpowiada m.in. moduł LTE i złącze USB typu C. Całość pracuje pod kontrolą Androida w wersji 6.0 Marshmallow.
Sugerowana cena detaliczna Ulefone Future wynosi 1249 PLN brutto. Podobnie jak wszystkie inne smartfony dystrybuowane przez CK MEDIATOR, także Ulefone Future jest objęty 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie kraju. Aby być pewnym, że produkt pochodzi z oficjalnej dystrybucji i posiada pełne wsparcie w Polsce, należy zwrócić uwagę na hologram CK MEDIATOR.

Dodaj komentarz