YI M1 – kompaktowy bezlusterkowiec w ofercie YI

Osoby, które lubią robić zdjęcia, jednak nie przepadają za dużymi i ciężkimi lustrzankami będą zachwycone nową propozycją firmy Xiaoyi, należącej do giganta światowego XIAOMI. Oferta marki YI powiększa się systematycznie. Wkrótce będziemy mogli zakupić kompaktowy (280 g) aparat bezlusterkowy – YI M1. Produkt cechuje dobra matryca SONY oraz dotykowy wyświetlacz.

YI M1 wkrótce w ofercie Xiaoyi

Aparat oferowany przez Xiaoyi będzie można zakupić w dwóch wersjach: samo body lub body z obiektywami 42.5 mm F1.8 oraz 12-40mm F3.5-5.6. Wymienne obiektywy sprawią, że fani fotografii będą mogli tworzyć piękne zdjęcia w różnych opcjach, np. makro. Co ciekawe, aparat kompatybilny jest także z innymi obiektywami za sprawą zastosowania gniazda MFT (Micro Four Thirds – M4/3).

YI M1 to połączenie intuicyjnej obsługi (za sprawą dotykowego wyświetlacza) oraz najwyższych parametrów (między innymi dzięki 20.16-milionowej matrycy Sony IMX269). Aparat posiadać będzie specjalnie przygotowane oprogramowanie, które podpowie mniej doświadczonym jak powinien ustawić się model, aby zdjęcie było naprawdę ciekawe.

Nagrywanie 4K (30 FPS) oraz bezpośrednie przesyłanie materiałów po Wi-Fi sprawi, że tworzenie i edytowanie, a także późniejsze udostępnianie na portalach społecznościowych naszych materiałów stanie się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi YI M1 (wspomniane wcześniej 280 g), będziemy mogli go zabrać wszędzie ze sobą i uwiecznić chwile do których będziemy często wracać – zarówno te nagrane w formie wideo w jakości 4K (30 FPS) jak i uwiecznione w formie pięknych fotografii. Tych tworzonych w trybie manualnym jak i automatycznym.

Dostępność i cena

Bezlusterkowiec został zaprezentowany na światowych targach w Kolonii (Photokina). Spółka JTBS, wyłączny dystrybutor marki Xiaoyi nie podał jeszcze oficjalnej ceny YI M1, powinno to nastąpić w ciągu miesiąca o czym niezwłocznie poinformujemy.

 

Dodaj komentarz