Bluboo Maya Max – więcej, dłużej, szybciej, mocniej

CK MEDIATOR, autoryzowany dystrybutor marki Bluboo w Polsce, wprowadził do sprzedaży model Maya Max, wyposażony w nowy procesor MediaTek MT6750. Względem standardowego modelu Maya, posiada on większy, 6-calowy wyświetlacz. Lista zmian jest jednak dłuższa, bowiem Max adresowany jest do bardziej wymagających użytkowników. Bluboo Maya Max, w porównaniu z modelem Maya, wyposażono także w większą pamięć RAM – 3 GB vs. 2 GB, jak i tą przeznaczoną na dane użytkownika – 32 GB vs. 16 GB.

Max charakteryzuje się też o 40% pojemniejszą baterią, tj. 4200 mAh zamiast 3000 mAh. Wartym odnotowania jest również fakt, że 6-calowy wyświetlacz HD (1280×720 px) zabezpieczono szkłem Gorilla Glass 4.
Za jakość muzyki w modelu Maya Max odpowiada dedykowany układ NXP Smart Audio PA, który zawiera zarówno DAC, jak i wzmacniacz. Pasmo przenoszenia mieści się w przedziale od 20 Hz do 20 kHz, a stosunek sygnału do szumu wynosi aż 109 dB. Ma to pozwolić na maksymalnie wiarygodną reprodukcję dźwięków, przy jednoczesnej minimalizacji szumów i zniekształceń.
Bluboo Maya Max oferuje także 13-megapikselowy aparat główny Sony IMX214 z jasnym obiektywem F/2.0 i podwójną diodą doświetlającą oraz 8-megapikselowy aparat przedni. Łączność wspiera m.in. moduł LTE Cat. 6 (pobieranie z prędkością do 300 Mb/s), natomiast dostęp do danych można zabezpieczyć za pomocą czytnika linii papilarnych. Smartfon posiada też port USB typu C oraz gniazdo mini-jack 3,5 mm. Ponadto, na lewej krawędzi umieszczono specjalny przycisk do szybkiego przełączania w tryb cichy.
Sugerowana cena detaliczna Bluboo Maya Max wynosi 899 PLN brutto. Podobnie jak wszystkie inne smartfony dystrybuowane przez CK MEDIATOR, także Bluboo Maya Max jest objęty 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie kraju. Aby być pewnym, że produkt pochodzi z oficjalnej dystrybucji i posiada pełne wsparcie w Polsce, należy zwrócić uwagę na hologram CK MEDIATOR.

Dodaj komentarz