Miniaturowa kamera samochodowa Full HD od GOCLEVER

Coraz więcej kierowców korzysta z rejestratorów wideo podczas jazdy. Urządzenie to nagrywa wszystkie niebezpieczne sytuacje na drodze, a także pozwala na zgromadzenie dowodów w przypadku stłuczki lub wypadku. Popularne są niewielkie urządzenia, które nie absorbują kierującego, ale umożliwiają nagranie materiału wysokiej jakości. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest kamera samochodowa GOCLEVER DVR FHD MINI 2 – urządzenie wyróżnia się niewielkimi gabarytami, możliwością rejestrowania obrazu o znakomitej jakości oraz systemem Auto Start/Stop, dzięki któremu kamera po zamontowaniu w samochodzie staje się praktycznie bezobsługowa. Zaletą kamery jest jej cena, która wynosi jedynie 79 zł!

GOCLEVER DVR FHD MINI 2 to idealny produkt dla tych kierowców, którym zależy na rejestrowaniu swoich podróży autem (np. na wypadek konieczności udowodnienia niewinności w przypadku kolizji) w doskonałej jakości, ale jednocześnie nie chcą „zagracać” kokpitu auta dużym, masywnym urządzeniem. W szczególności dotyczy to osób, które korzystają z więcej niż jednego urządzenia mobilnego w aucie i oprócz kamery chcą mieć do dyspozycji również np. nawigację i smartfon. Miniaturowa kamera jest w takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem – nie przeszkadza i nie rozprasza kierowcy podczas jazdy, jednocześnie doskonale spełniając swoje zadanie.

Taki właśnie jest model DVR FHD MINI 2 – choć warto od razu podkreślić, że mimo miniaturowych rozmiarów kamery, oferuje ona możliwość rejestrowania obrazu w doskonałej jakości. Użytkownik może wybrać rozdzielczości 1920×1080, 1280×720 lub 640×480 pikseli. Oczywiście, od rozdzielczości zależy maksymalna długość nagrania, które można zapisać na karcie pamięć (urządzenie obsługuje nośniki MicroSD, o pojemności do 32GB). Warto jednak pamiętać, że możliwe jest ustawienie zapisywania nagrań w pętli o długości od 1 do 10 minut, dzięki czemu nawet na karcie o niewielkiej pojemności można z powodzeniem zapisywać nagrania w najwyższej dostępnej rozdzielczości.

Wszystkie nagrania wykonane za pomocą kamery zawierają znak wodny z informacją o dacie i godzinie (co może być kluczowe podczas używania materiału z kamery do przedstawienia okoliczności zdarzenia drogowego). Dodatkowymi atutami najnowszej kamery GOCLEVER jest funkcja NIGHT Vision (czyli doświetlające obraz diody podczerwone, pozwalające na rejestrowanie wyraźnych nagrań również w ciemności), a także program Auto Start/Stop, który czyni kamerę praktycznie bezobsługową (urządzenie wykrywa ruch lub jego brak i automatycznie włącza/wyłącza się na początku i po zakończeniu podróży).

Urządzenie waży zaledwie 44 gramy i mierzy 86,1x50x10 mm Kamera ma wbudowaną baterię o pojemności 300 mAh (choć oczywiście może być również zasilane z gniazda zapalniczki), ekran o przekątnej 2,4” (i rozdzielczości 320×240 punktów), zaś w zestawie z nią nabywca znajdzie wygodna ładowarka samochodowa oraz uchwyt na szybę. Cenę ustalono na 79 zł.

Dodaj komentarz