Odwiedź dom Lo Wanga. Zobacz jak powstawał Shadow Warrior 2

13 października premierę miał Shadow Warrior 2. Grę w wyjątkowej, pudełkowej edycji wprowadziło w Polsce na rynek Wydawnictwo Techland. Zagraniczny wydawca polskiego hitu – Devolver Digital, przygotował wyjątkowe wideo o studiu Flying Wild Hog i produkcji najnowszych przygód Lo Wanga. Shadow Warrior 2 stał się kolejnym hitem znad Wisły. Gra zebrała świetne oceny w mediach w Polsce i zagranicą. Studio może świętować sukces, a gracze – zobaczyć jak powstawał najnowsza produkcja.

W wyjątkowym materiale mowa jest między innymi o tym, w czym tkwi sukces polskich gier. Widzowie mogą też zobaczyć jak wygląda biuro warszawskiego studia, zaliczyć z twórcami gry spacer po stolicy oraz dowiedzieć się jak nagrywano animacje… królików.

Wideo Behind the Schemes: Flying Wild Hog dostępne jest pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=E5MdDo-jh5s . Film posiada polskie napisy.

Shadow Warrior 2 dostępny jest na polskim rynku w bogatym wydaniu premium. Za 129,90 zł gracze oprócz otrzymują grę oraz ścieżkę dźwiękową na oddzielnej płycie, zestaw naklejek, litografię, komiksowy plakat Michała “Śledzia” Śledzińskiego z autografem autora oraz artbook.

Dodaj komentarz