Kova się chowa – złap za mychę

ROCCAT, wiodący producent peryferii komputerowych, wspólnie dystrybutorami sprzętu ROCCAT w Polsce, organizuje specjalny konkurs dla graczy. W przedsięwzięciu, w którym głównym bohaterem jest myszka ROCCAT Kova, do wygrania jest 16 000 PLN w gotówce, superkomputer skomponowany przez najpopularniejszego, polskiego overclockera oraz klawiatury ROCCAT Skeltr.

Złap za myszkę, zgarnij nagrody

Zasady konkursu ROCCAT są banalnie proste. W walce o nagrody bierze udział każdy, kto w terminie od 23 listopada do 15 stycznia zakupi myszkę ROCCAT Kova w sklepie partnerskim, będącym oficjalną częścią akcji. Następnie posiadacz nowej Kovy musi odwiedzić oficjalną stronę konkursową, na której poda chowający się pod spodem nowej myszki numer seryjny, wgra dowód platności za gryzonia, określi swoje dane kontaktowe oraz odpowie na jedno, proste pytanie otwarte. Jury wybierze najciekawsze odpowiedzi spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń i nagrodzi je nagrodami.

Co jeszcze chowa się na półkach?

Każdy uczestnik wydarzenia może wygrać jeden z czterech pakietów po 4000 PLN w gotówce lub superkomputer złożony przez Michała „Xtreme_Addict“ Vobożila, czyli najlepszego i najpopularniejszego polskiego overclockera. Dodatkowo, co 30. zgłoszenie wygrywa ROCCAT Skeltr, czyli najnowszą klawiaturę gamingową, stworzoną przez niemieckiego producenta. Osoby, które wygrały Skeltra, dalej biorą udział w przedsięwzięciu i mają szansę wygrać jedną z pięciu nagród głównych.

Kova w wersji 2016

ROCCAT Kova to zmodernizowana wersja popularnej myszki Kova [+]. Stylowy wygląd, duża liczba przycisków, sensor o rozdzielczości 7 000 DPI, podświetlenie RGB, ergonomiczny kształt przystosowany dla osób lewo i praworęcznych to niektóre z wielu zalet myszki stworzonej przez inżynierów niemieckiego producenta. Flagowy gryzoń ROCCAT wykorzystuje także autorskie oprogramowanie ROCCAT Swarm, które umożliwia pełną personalizację zakupionego produktu. Kova jest dostępna w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i szarej.

Więcej informacji oraz listę oficjalnych sklepów wspierających konkurs ROCCAT znajduje się na stronie głównej wydarzenia: http://roc.gg/kovapl

Dodaj komentarz