Świecące słuchawki – niezbędny, zimowy gadżet

Bezpieczeństwo i styl – to właśnie proponuje firma Maxell, producent dokanałowych słuchawek Bright Sound. Zimą, kiedy dzień jest krótki zapewniające widoczność po zmroku słuchawki stają się nie tylko atrakcyjnym dodatkiem do stylizacji, ale także praktycznym gadżetem. Zalety odblaskowych słuchawek od Maxella docenić powinni nie tylko biegacze, którym w sezonie zimowym trudno znaleźć czas na trening przed zachodem (lub po wschodzie) słońca. Produkt Maxell’a to również doskonały wybór dla wszystkich spacerujących po zmroku – dzięki zastosowanej technologii ich widoczność, a zarazem bezpieczeństwo szczególnie w pobliżu ruchliwych ulic rośnie.

Słuchawki to trafiona propozycja dla młodzieży, która w sprzęcie codziennej potrzeby szuka także indywidualnego stylu. Dziś, gdy większość urządzeń mobilnych pozwala na podłączenie słuchawek za pomocą klasycznej końcówki typu jack 3,5 mm, tym, co decyduje o wyborze słuchawek jest ich design. Maxell postawił w tym przypadku na pomijany w projektach wielu producentów kabel – to on stanowi o wyjątkowości produktu i pozwala jego użytkownikom wyróżnić się w tłumie.

Słuchawki Maxell’a charakteryzują się 10mm głośnikami. Producent zastosował przetworniki z pasmem przenoszenia zawartym pomiędzy 20Hz a 20kHz. Czysty dźwięk zapewnia impedancja utrzymująca się na poziomie 16 omów.

Wykonane z wysokiej jakości tworzywa z plastikowo-gumowym wykończeniem słuchawki zostały wyposażone w płaski, nieplączący się kabel z wbudowanym mikrofonem umożliwiającym swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych.

Słuchawki dostępne są w kolorze czarnym, niebieskim i różowym.

Specyfikacja:
Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz
Impedancja: 18om
Głośniki: 10mm
Czułość: 100+/-3dB

Dodaj komentarz