Trust Xani – przyszłość myszek na Bluetooth

Firma Trust International B.V., posiadająca w swoim asortymencie szeroki wybór myszek, poinformowała o wypuszczeniu na rynek nowego wariantu tego produktu. Tym razem w ofercie holenderskiego producenta pojawiła się myszka ze wsparciem technologii Bluetooth – Trust Xani. Łączność Bluetooth to dominująca technologia bezprzewodowa stosowana w urządzeniach biurowych i przenośnych. Bluetooth służy do łączenia akcesoriów z komputerami i sprzętem mobilnymi, jednak powoli wkracza także na pozostałe rynki. Jednym z nowych zastosowań technologii bezprzewodowej są Smart TV, które powstają z wbudowanym odbiornikiem Bluetooth, by móc do nich podłączyć myszkę i klawiaturę. Dzięki temu przeglądanie stron internetowych jest proste i przyjemne – również przy wykorzystaniu telewizora w salonie.

Trust Xani – przyszłość peryferii na Bluetooth

Xani to myszka, która wspiera technologię Bluetooth i oferuje wszystkie zalety bezprzewodowej komunikacji krótkiego zasięgu. Mysz powstała z myślą o osobach lewo i praworęcznych, a jej zasięg wynosi do 10 metrów od miejsca ulokowania urządzenia elektronicznego, do którego została podłączona. Dodana opcja zmiany DPI w locie (w zakresie 800/1200/1600 DPI) pozwala dopasować szybkość kursora do preferencji użytkownika.

Ekstremalna wydajność

Jedna bateria AA wystarczy do zasilenia sprzętu Trust aż na 6 miesięcy, minimalizując koszt zakupu nowych baterii oraz maksymalizując ekonomiczność użytkowania myszki. Trust Xani dołącza do istniejącej, bogatej oferty myszek na Bluetooth tworzonej przez holenderskiego producenta. Produkt jest dostępny w dobrych sklepach z elektroniką już od 60 PLN.

Specyfikacja:
– Technologia Bluetooth w wersji 3.0
– 3 tryby szybkości sensora optycznego (800, 1200 i 1600 DPI)
– Dla lewo i praworęcznych
– 10 metrów bezprzewodowego zasięgu
– Kompatybilne z PC, laptopami oraz tabletami (Android)
– 6 miesięcy działania baterii (1x AA)
– 4 przyciski

Dodaj komentarz