SteelSeries przedstawia nowe podkładki pod myszki – QcK i QcK+ w wersji Limited

SteelSeries rozpoczyna sprzedaż nowej linii produktów z rodziny podkładek QcK. QcK Limited oraz QcK+ Limited są wersją rozwojową jednych z najpopularniejszych na świecie podkładek pod myszki. Nowe QcK oferują całkowicie odświeżony wygląd oraz inny niż dotychczas rodzaj wykorzystywanego materiału. Linia Limited łączy ze sobą nowatorskie rozwiązania w celu zwiększenia precyzji użytkowania myszek, komfortu i długowieczności podkładki oraz elegancką stylistykę.

Zaprojektowane dla graczy o wysokich wymaganiach, najnowsze podkładki SteelSeries posiadają krawędzie obszyte metodą never-fray, która zapewnia długotrwałą ochronę przed strzępieniem się materiału. QcK Limited oraz QcK+ Limited zostały wykonane z mikroskopijnie tkanego materiału, który optymizuje precyzję śledzenia zarówno dla sensorów optycznych, jak i laserowych. Duża liczba włókien oraz większa gęstość tkaniny poprzez minimalizację tarcia przyczynia się do zdecydowanego zwiększenia szybkości poruszania myszki. Dzięki takiemu rozwiązaniu, każdy z użytkowników najnowszych podkładek SteelSeries ma pełną kontrolę nad gryzoniem w trakcie nawet najbardziej wymagającej rozgrywki.

Nowe podkładki SteelSeries zapewniają perfekcyjną precyzję, ogromny komfort i niezwykłą wytrzymałość – komentuje Jason Christian, jeden z menedżerów SteelSeries. – Projektując nowe QcK i QcK+ wsłuchaliśmy się w głosy zarówno inżynierów, jak i profesjonalnych graczy oraz fanów naszej marki. Włączając  nowe produkty do sprzedaży wiedzieliśmy, że gdy tylko podkładki trafią na rynek, staną się nieodłącznym elementem ekwipunku każdego gracza – dodaje Christian.

QcK Limited oraz QcK+ Limited posiadają gumowane, antypoślizgowe podłoże, które zapewnia stałe położenie na praktycznie dowolnej powierzchni nawet w trakcie najbardziej dynamicznych akcji. Podkładki, swoim wyglądem nawiązują do wzorów i kolorystyki pasków narciarskich, wykorzystywanych w podstawowej wersji najnowszych słuchawek SteelSeries Arctis 3, 5 i 7. Wymiary podkładek to 3mm grubości oraz 32 na 27cm w przypadku mniejszej wersji oraz 45 na 40cm w wariancie z „plusem”. Oba produkty pojawią się na polskim rynku pod koniec pierwszego kwartału 2017 roku, obecnie można je zakupić w oficjalnym sklepie na SteelSeries.com – QcK Limited w cenie 19,99 USD, zaś QcK+ Limited za 24,99 USD.

Dodaj komentarz