Daj się zobaczyć! – wARTo!

Numer 112 kojarzy się z numerem alarmowym. Ale nie w tym przypadku. Podobnie 1216 i 1516 nie odnoszą się do ważnych dat w historii Polski i świata. Przytoczone cyfry to statystyki ofiar, liczby wypadków i osób rannych wyłącznie w pierwszych 17 dniach listopada. Dzięki ofercie marki ART, profilaktyka i zapobieganie wypadkom może być prostsze, niż się wydaje. Do obecnych już na rynku pasów biegowych ART APS-01 dołączają dwa kolejne, podświetlane produkty – opaska sportowa ART AOP01 oraz sznurówki ART ASZ01. W zamyśle dedykowane osobom aktywnym, w praktyce sprawdzą się w codziennym wykorzystaniu, podnosząc widoczność pieszych.

Opaska ART AOP01 to wykonane z nylonu akcesorium o całkowitej długości 27 centymentrów. Zapinana na rzep może świecić w trzech różnych trybach – ciągłym, szybkim lub wolnym. Jest wodoodporna, a do zasilania potrzebne są dwie baterie CR2025. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – czerwonej oraz zielonej.

Sznurowadła sportowe ART ASZ01 to efektowny i efektywny gadżet, który nie tylko zapewni lepszą widoczność, lecz także wyróżni użytkownika na ulicy. Ich długość to 100 cm. Podobnie jak opaska, mogą świecić w trzech różnych trybach. W każdym sznurowadle zamontowano 8 diod LED, zasilanych bateriami CR2016. Do wyboru jest niebieska lub czerwona wersja kolorystyczna.

Oba wspomniane akcesoria mogą być dobrym pomysłem na świąteczno-noworoczny prezent. Dzięki przystępnej cenie, nie zwiększą średniej kwoty, jaka jest przeznaczana na podarunki. Mogą za to skutecznie przyczynić się do obniżenia smutnych statystyk. W 2015 roku na polskich drogach doszło do 8581 wypadków z udziałem pieszych, w wyniku których rannych zostało 8188 osób, a 923 poniosły śmierć.

Podświetlane akcesoria marki ART posiadają 24-miesięczną gwarancję producenta. Sugerowana cena detaliczna wynosi 37 PLN brutto w przypadku opaski oraz 50 PLN brutto w przypadku sznurowadeł.

Dodaj komentarz