Razer Electra V2 – nowe wcielenie wysokiej jakości zestawów słuchawkowych

Razer poinformowało o debiucie dwóch nowych słuchawek, Razer Electra V2 oraz Razer Electra V2 USB, skierowanych  do graczy poszukujących doskonałej jakości w przystępnej cenie. Razer Electra V2 to zestaw słuchawkowy przeznaczony do gier, kompatybilny z szeroką gamą urządzeń zewnętrznych. Headset zaprojektowano tak, aby zapewniał wyjątkową jakość dźwięku i wszechstronność zastosowań niezależnie od tego, do jakiego urządzenia zostanie podłączony.

40 mm przetworniki z magnesami neodymowymi zostały skonfigurowane w sposób gwarantujący najlepsze możliwe doznania dźwiękowe, zarówno w trakcie grania na PC, konsolach, czy też podczas słuchania muzyki na telefonie. Za pomocą 3,5 mm wtyczki typu jack zestaw można podłączyć do dowolnego urządzenia – komputera PC, Mac, konsol Xbox One i PlayStation 4, a także do smartfona.

„Stworzyliśmy idealny headset dla współczesnego gracza”. – powiedział Min-Liang Tan, CEO Razera. „Nowe wcielenie Electra zbudowano z trwalszych materiałów, zapewniających przy tym jeszcze większy komfort grania połączony ze znakomitym dźwiękiem. Dzięki swojej lekkiej wadze i wiernemu odwzorowaniu dźwięku, słuchawki trafią w gusta wszystkich, także tych, którzy często podróżują”.

Electra V2 została zaprojektowana z myślą o godzinach ciągłego używania. Za komfort i trwałość odpowiadają m.in. lekki i elastyczny pałąk z aluminium z dodatkową poduszką na głowę oraz nausznice pokryte pluszową skórką. Odłączany mikrofon na wysięgniku pozwoli na wyraźną i niezakłóconą komunikację podczas starć w grze lub rozmów telefonicznych. Całkowite usunięcie mikrofonu umożliwi zaś pełne zanurzenie się w czystym dźwięku.

Wcześniej podobnymi, wysokiej klasy możliwościami cechowały się przede wszystkim najdroższe zestawy słuchawkowe.

Dodaj komentarz