Słuchawki od Maxella – kosmiczne dopełnienie stylizacji

Czasy, kiedy technologia miała być jedynie praktyczna, minęły już bezpowrotnie. Teraz, na równi ze specyfikacją techniczną i funkcjonalnością stawia się design produktu i jego walory wizualne. Niektórzy, aby pochwalić się efektywnie wyglądającym gadżetem są w stanie wydać krocie. Ale czy to konieczne? Ceny na rynku słuchawek wahają się od zaledwie kilku złotych za najprostszy, plastikowy model, do astronomicznych kwot, które trzeba zapłacić za specjalne serie wysadzane diamentami. Maxell, producent słuchawek Matallix Earphones MXH-ES200, połączył w tym modelu najważniejsze dla współczesnego użytkownika zalety: praktyczność, niską cenę i atrakcyjny wygląd.

Wybierając jeden z trzech dostępnych wariantów kolorystycznych – złoto, różowe złoto lub kosmiczna szarość, odnosi się wrażenie, że kupujemy nie tylko słuchawki, ale niemal biżuteryjny dodatek, który może stanowić doskonałe uzupełnienie stylizacji.

Główną zaletą Matallix Earphones MXH-ES200 Maxella jest fakt, że ich stylowy wygląd idzie w parze z wygodą użycia i funkcjonalnością. Słuchawki posiadają wejście 3.5 mm i są kompatybilne z różnym rodzajem sprzętu, od smartfonów, przez tablety, aż po laptopy i komputery stacjonarne. W zestawie znajduje się kilka kompletów silikonowych nakładek dokanałowych w różnych rozmiarach, dzięki czemu słuchawki można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Komfort użytkowania zapewnia także zakrzywienie adapterów pod przystosowanym do kształtu ucha kątem, a płaski, nieplączący się, elastyczny kabel zapewnia zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Specyfikacja techniczna:

Impedancja: 16 Ω

Pasmo przenoszenia: 20Hz ~ 20kHz

Czułość: 96 dB

Przetworniki: 9mm

Wejście: 3,5 mm

Dodaj komentarz