Iomega eGo Portable Hard Drive Mac Edition

 

Iomega zaprezentowała stylowe, aluminiowe dyski przenośne z interfejsami USB 2.0 i dwoma portami FireWire 800Iomega eGo Portable Hard Drive Mac Edition. Kompaktowe urządzenia zapewniają najwyższą wydajność i odporność na uszkodzenie w swojej klasie, a także doskonale nadają się do współpracy z notebookami Mac.IOMEGA eGo Portable Mac

Wykorzystana w nowych dyskach technologia FireWire 800 i USB 2.0 w połączeniu z dyskami o prędkości obrotowej 7200 obr/min zapewniają powszechną kompatybilność oraz najwyższą wydajność w swojej klasie. Wykorzystane mechanizmy systemu DropGuard chronią dysk i zgromadzone na nim dane przed uszkodzeniem podczas upadku nawet z wysokości 2,1 m. Dyski są fabrycznie formatowane w systemie HFS+ zapewniając kompatybilność z komputerami Mac od momentu włączenia. W przeciwieństwie do innych konkurencyjnych napędów, dyski eGo pozwalają na archiwizację plików z komputerów oraz przez Internet, pozwalają szyfrować dane i zawierają oprogramowane antywirusowe. Dyski nie wymagają dodatkowego zasilania i są sprzedawane z kompletem kabli.

Dołączone oprogramowanie Iomega Protection Suite, Mac Edition
Użytkownicy dysków Iomega Helium otrzymują wszechstronne oprogramowanie dla komputerów Mac:
• Iomega QuikProtect do ustalonej archiwizacji na poziomie plików.
• MozyHome Online Backup do archiwizacji danych wielkości do 2 GB przez Internet.
• Bezpłatną 12-miesięczną subskrypcję Trend Smart Surfing for Mac, umożliwiającą bezpieczne kupowanie, korzystanie z usług finansowych i przeglądanie Internetu, nie narażając się na ryzyko ataku mającego na celu kradzież tożsamości lub poufnych danych.

Dostępność i gwarancja
Nowe dyski Iomega eGo Portable Hard Drive dostępne są w dwóch wersjach: model o pojemności 500GB (SKU35412) w cenie 460 PLN brutto, model o pojemności 1TB w cenie 580 PLN brutto. Dyski eGo Portable Hard Drive dostępne są na rynku od października. Oba modele chronione są trzyletnią gwarancją, po rejestracji produktu.

Więcej informacji o produktach Iomega można znaleźć na stronie www.iomega.com.

Dodaj komentarz