Huawei przedstawia nowy tablet – MediaPad M3

Huawei zaprezentował swój najnowszy flagowy tablet Huawei MediaPad M3, stworzony we współpracy z firmą Harman Kardon. Obie marki zadbały o bezkonkurencyjną jakość odtwarzanego na urządzeniu dźwięku oraz niezwykle zaawansowany system multimediów. MediaPad M3 zaprojektowany został w oparciu o doświadczenie firmy Harman Kardon w kreacji niezrównanej technologii audio. Pokazujemy, co naprawdę może tablet w kwestii odtwarzania dźwięku – powiedział Richard Yu, CEO Huawei Consumer Business Group. – Koncentrujemy się na rozwoju jakości dźwięku i multimediów w urządzeniach. Nie tylko stale podnosimy poprzeczkę, ale także nieustannie zaskakujemy użytkowników nowymi doznaniami.

Mistrzowskie doświadczenie dźwięku

Przy projektowaniu MediaPad M3, Huawei współpracował z ekspertami Harman Kardon, którzy są innowatorami w dziedzinie technologii audio i multimediów. Inżynierowie akustyczni Harman Kardon dopracowali system audio w tablecie, zapewniając bezkompromisową jakość dźwięku.

Dodatkowo, z Huawei przy projekcie współpracowała również firma AKG, będąca częścią spółki Harman International, specjalizująca się w produkcji słuchawek i mikrofonów. AKG odpowiadało wraz z Huawei za opracowanie słuchawek, przeznaczonych specjalnie dla MediaPad M3. Prezentują one elegancki styl AKG, a dzięki dedykowanej wersji, zapewniają wygodne dopasowanie i czysty, piękny dźwięk.

Harman Kardon tworzy najlepsze na świecie produkty audio, a Huawei ma za sobą bogatą historię współpracy z największymi markami, która przynosi korzyści całemu rynkowi – powiedział Dinesh Paliwal, prezes i CEO firmy Harman International. – Jesteśmy dumni, że możemy być w zaszczytnej grupie globalnych partnerów Huawei i wykorzystać nasze doświadczenia do wspierania Huawei w dążeniu do innowacji
i zaangażowania w najdoskonalsze doświadczenia użytkownika. Jakość dźwięku w MediaPad M3 jest przykładem naszej niezwykłej współpracy.

Minimalistyczna stylistyka

Lekka i stylowa obudowa MediaPad M3, została wykonana z aluminium lotniczego. Stylistyka zachowuje bilans pomiędzy sztuką wzornictwa przemysłowego, a elegancką i wyrafinowaną konstrukcją. Proporcje ekranu – 82 proc. w stosunku do i rozdzielczość 2560×1600 zwiększają realistyczne wrażenia wizualne. Technologia wyświetlania ClariVu3.0 Huawei zapewnia większą jasność
i ostrość obrazu i filtruje szkodliwe światło niebieskie, aby łagodzić zmęczenie oczu. Ascetyczny wygląd, wygodna forma i lekkość – jedynie 310 gram – sprawiają, że jest nowy tablet Huawei jest idealny do każdego stylu życia.

Wydajność na najwyższym poziomie

Moc procesora Kirin 950 w Huawei MediaPad M3 zapewnia płynność w odtwarzaniu najbardziej wymagających multimediów, jak filmy HD i gry 3D. Rozbudowany zestaw funkcji uzupełnia najlepszy na rynku czytnik linii papilarnych, który odpowiada za maksymalne bezpieczeństwo danych. Bateria
o pojemności 5100 mAh gwarantuje do 11 godzin odtwarzania wideo FHD,  do 6 godzin nieustannej gry w 3D lub 45 godzin słuchania muzyki. Dzięki zainstalowanemu w MediaPad M3 aparatowi w prosty sposób można zarejestrować najważniejsze chwile.

Huawei MediaPad M3 będzie dostępny pod koniec  września w 26 krajach świata, w tym m. in. w: Chinach, Malezji, Arabii Saudyjskiej, Francji, Nowej Zelandii, Hiszpanii, Niemczech, Filipinach, Tailandii, Włoszech, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Japonii i Rosji.

Dodaj komentarz